🇨🇭 Antyczna głowica topora JFR Fuchsa Cannstatta (sprzed 1933 r.) – wygrana na aukcji w Szwajcarii i wysłana do USA ✈️

Wstęp

Kolekcjoner ze Stanów Zjednoczonych skorzystał z usług agenta aukcyjnego i usług spedycyjnych , aby wylicytować rzadką, zabytkową głowicę topora autorstwa JFR Fuchsa Cannstatta , datowaną na okres przed 1933 rokiem, wystawioną na Ricardo.ch — największej platformie aukcyjnej w Szwajcarii.

Dzieło, będące znakomitym przykładem wczesnego europejskiego rzemiosła, zostało z sukcesem nabyte i z wielką starannością przygotowane do wysyłki międzynarodowej.
Nasz zespół zajął się całym procesem – licytacją, zakupem na miejscu, odbiorem, inspekcją i profesjonalnym pakowaniem – zapewniając bezpieczną dostawę do kolekcjonera w USA.

✅ Szczegóły produktu

Przedmiot: Antyczna głowica topora (przed 1933 r.)

Producent: JFR Fuchs Cannstatt (Niemcy)

Platforma: Ricardo.ch (szwajcarski serwis aukcyjny)

Kategoria: Antyczne narzędzia / Przedmioty kolekcjonerskie

Najważniejsze cechy: Autentyczne rzemiosło sprzed 1933 roku, historyczne narzędzie dla kolekcjonerów, bezpiecznie przesłane do USA

🛍️ Jak robiliśmy zakupy i przekazywaliśmy

📝 Klient złożył wniosek o aukcję za pośrednictwem MySwiss24.com

💰 MySwiss24 złożył ofertę i sfinalizował zakup na Ricardo.ch

📬 Zegarek odebrany na naszym bezpiecznym szwajcarskim adresie w pobliżu Genewy

🔎 Sprawdzone, zweryfikowane i zapakowane do eksportu

✈️ Przesyłka wysyłana ekspresową przesyłką kurierską z ubezpieczeniem i śledzeniem

🏠 Bezpiecznie dostarczone do kolekcjonera w USA

❤️ Chcesz licytować na aukcjach szwajcarskich z zagranicy?

Szwajcarskie serwisy aukcyjne, takie jak Ricardo.ch, często nie oferują wysyłki międzynarodowej. Z MySwiss24.com możesz:

✅ Weź udział w aukcjach w Szwajcarii bez trudu
✅ Skorzystaj z naszego szwajcarskiego adresu w celu dostawy
✅ Skorzystaj z profesjonalnej obsługi, kontroli i wysyłki do Twojego kraju

Kliknij tutaj, aby rozpocząć

Kategorie: Dom i życie , Aukcje szwajcarskie