🇨🇭 Antyczna głowica topora JFR Fuchsa Cannstatta (sprzed 1933 r.) – wygrana na aukcji w Szwajcarii i wysłana do USA ✈️
Wstęp
Kolekcjoner ze Stanów Zjednoczonych skorzystał z usług agenta aukcyjnego i usług spedycyjnych , aby wylicytować rzadką, zabytkową głowicę topora autorstwa JFR Fuchsa Cannstatta , datowaną na okres przed 1933 rokiem, wystawioną na Ricardo.ch — największej platformie aukcyjnej w Szwajcarii.
Dzieło, będące znakomitym przykładem wczesnego europejskiego rzemiosła, zostało z sukcesem nabyte i z wielką starannością przygotowane do wysyłki międzynarodowej.
Nasz zespół zajął się całym procesem – licytacją, zakupem na miejscu, odbiorem, inspekcją i profesjonalnym pakowaniem – zapewniając bezpieczną dostawę do kolekcjonera w USA.
✅ Szczegóły produktu
Przedmiot: Antyczna głowica topora (przed 1933 r.)
Producent: JFR Fuchs Cannstatt (Niemcy)
Platforma: Ricardo.ch (szwajcarski serwis aukcyjny)
Kategoria: Antyczne narzędzia / Przedmioty kolekcjonerskie
Najważniejsze cechy: Autentyczne rzemiosło sprzed 1933 roku, historyczne narzędzie dla kolekcjonerów, bezpiecznie przesłane do USA
🛍️ Jak robiliśmy zakupy i przekazywaliśmy
📝 Klient złożył wniosek o aukcję za pośrednictwem MySwiss24.com
💰 MySwiss24 złożył ofertę i sfinalizował zakup na Ricardo.ch
📬 Zegarek odebrany na naszym bezpiecznym szwajcarskim adresie w pobliżu Genewy
🔎 Sprawdzone, zweryfikowane i zapakowane do eksportu
✈️ Przesyłka wysyłana ekspresową przesyłką kurierską z ubezpieczeniem i śledzeniem
🏠 Bezpiecznie dostarczone do kolekcjonera w USA
❤️ Chcesz licytować na aukcjach szwajcarskich z zagranicy?
Szwajcarskie serwisy aukcyjne, takie jak Ricardo.ch, często nie oferują wysyłki międzynarodowej. Z MySwiss24.com możesz:
✅ Weź udział w aukcjach w Szwajcarii bez trudu
✅ Skorzystaj z naszego szwajcarskiego adresu w celu dostawy
✅ Skorzystaj z profesjonalnej obsługi, kontroli i wysyłki do Twojego kraju
Kategorie: Dom i życie , Aukcje szwajcarskie
Tagi: Ricardo Switzerland , Wysyłka do USA ze Szwajcarii , Szwajcarska spedycja aukcyjna , Szwajcarskie usługi aukcyjne , Szwajcarskie zakupy online